Головна Послуги

Контактні телефони:


 +38 (044) 401 17 12
 +38 (068) 940 91 01
Послуги
Діагностика

У нашій клініці для отримання детальної інформації про стан зубощелепної системи застосовується цифровий рентген-апарат (радіовізиограф), який дозволяє отримати цифрові знімки зубів.

На екрані монітора лікар зможе побачити повну картину стану пародонту і коріння, приховані міжзубні каріозні порожнини, хронічні запальні процеси на верхівках коренів зубів (періодонтит, кістогранулеми, кісти), які протікають безсимптомно, і на які лікар навряд чи зверне увагу, якщо пацієнт не пред'являє скарг.

Знімки також використовуються при лікуванні порушень прикусу, для правильного вибору лікарем-ортодонтом методу лікування, а також для контролю результатів лікування в часі.

У практиці лікаря-стоматолога знімок також дозволяє здійснити контроль якості пломбування каналів, розпізнати початкову стадію карієсу зубів.

Рентгенівське обладнання, яке використовується в нашій стоматологічній клініці, є сучасним і безпечним для здоров'я людини. Ми гарантуємо постійний контроль рівня радіації і 100% якість знімків.
Для діагностики стоматологічних захворювань ми також використовуємо інтраоральний відеокамеру, яка дозволяє ближче розглянути всі дефекти порожнини рота.

Профілактика

У нашій клініці Вам буде надана послуга по профілактиці в повному обсязі. Гігієніст або лікар проведе повне обстеження парадонта (ясен і глибше лежачих тканин), на основі обстеження складе індивідуальний план лікування, ультразвуком очистить весь твердий наліт над і під яснами, зніме м'який наліт, що забарвлює порожнину зуба, проведено медикаментозне лікування ясен.

Результат після професійної профілактики і гігієни буде відразу відчутним: швидко пройде запалення, кровоточивість, свербіння, біль.


У всі часи до зубного лікаря йшли з болем, з хворобою. І фахівець надавав допомогу: видалення зубів хірургічними щипцями проводилося ще в Стародавньому Єгипті. До речі, вид хірургічних інструментів з тих пір майже не змінився, що говорить про те, що в цьому напрямку стоматологія не розвивається. Потім з'явилися методи виготовлення протезів з кераміки (Стародавній Китай), з золота, слонової кістки (Франція), надійні пломбувальні матеріали стали використовувати з XIX століття (амальгама, золото).
 
І тільки до кінця ХХ століття чітко було визначено новий напрямок - профілактика. Стоматологія світу зробила поворот на 180 градусів! Вона стала піклуватися не тільки про лікування  хвороби, але і запобігання можливого захворювання. Лікування стало більш надійним, шанси збереження зубів зросли. Але це за умови виконання головного правила: приходити до фахівця, коли нічого не турбує.
     
Нові пломбувальні та протезні матеріали, сучасні технології змінили терміни служби протезів і реставрацій. Більш ніж 30-річне використання фторовмісних зубних паст зміцнило емаль зубів, і вона не провалюється в каріозну порожнину, а довго приховує під собою почалося захворювання. Нові умови вимагають нових відносин пацієнта з лікарем. Пацієнт повинен приходити до професіонала поки його нічого не турбує. Лікар повинен запобігти ризику виникнення хвороби. Обов'язковою і першою процедурою профілактики стає професійна чистка зубного нальоту.
 
Нагадаємо, що зубний наліт, «камені», які викликають кровоточивість і хвороби ясен, - це продукт наполегливої ​​роботи наших «ворогів» - бактерій і мікроорганізмів. Таким способом вони створюють собі місце існування: камінь закриває їх від омивання слиною, що містить протимікробні речовини і має слаболужну реакцію. А під каменем і нальотом - кисло, тепло і волого. Мікробам це середовище дуже підходить, і вони швидко розмножуються, виділяючи продукти своєї життєдіяльності під ясна, на емаль зубів, отруюючи їх, порушуючи їх цілісність. Чим більше шкідливих мікробів, тим більше зсув рівноваги в роті, що приводить до дисбактеріозу порожнини рота, а звідси і швидкість накопичення «каменів» на зубах, виникнення нових каріозних порожнин, набряк і біль в яснах. Це може привести і втрати протеза, реставрації або до руйнування зуба.

В даний час в стоматології напрямок профілактики саме пріоритетний напрямок розвитку, і щороку з'являються нові засоби і для домашньої гігієни. Де дізнатися про новинки, які допомагають зробити домашню чистку зубів приємною легкою процедурою? Звичайно, в клініці, де Ви лікуєтеся. Лікарі «медичного центру «Динько Дентал», знаючи особливості Вашого здоров'я, підберуть потрібний саме для Вас засіб, обов'язково дадуть інформацію про нові розробки в стоматології.

Наприклад, крім зубної щітки обов'язково потрібно мати іригатор - прилад, струменем води промиває простір під яснами, між зубами, в ясенних кишенях при пародонтиті.
Добре користуватися щіткою-скребком для язика: адже між сосочками язика під нальотом теж є інфекція. Індивідуально наші лікарі можуть запропонувати Вам ультразвукову щітку, яка знімає наліт ультразвуком і не дряпає емаль. Протягом дня на роботі треба використовувати зубну нитку, якщо щіткою немає можливості почистити зуби. Дома правильно чистити зуби після кожної їжі. Оголосіть бій мікробам в роті - і Ви побачите результат негайно.
 
Якщо Ви не були у стоматолога більше 6-ти місяців, запишіться до нас на прийом. Ви не повинні забувати, що до стоматолога потрібно приходити, коли нічого не болить!
Хірургія

Ортодонтія

Ортопедія

Терапія

Лікування карієсу

Лікування карієсу в сучасній стоматології вже давно не зводиться просто до видалення уражених тканин і заповнення дефекту пломбувальними матеріалами. Сучасні пломби навіть називаються власне не "пломби», а «реставрації», бо вони не тільки заміщають втрачені частини зуба, але і повторюють їх за формою, кольором і микрорельефу (горбки, ямки, фісури і інші деталі поверхні). Відновлений таким чином зуб виглядає як абсолютно здоровий і ніколи не лікований. Варто додати, що сучасні пломбувальні матеріали по своїй міцності і стійкості до навантажень впритул наближаються до властивостей самої емалі зуба (і навіть іноді перевершують її ). А сила зчеплення матеріалу з зубними тканинами порівнянна з міцністю самого зуба на розрив. Таким чином, випадання сучасної пломби стає не те що рідкістю, а просто справжнісіньким «дивом».

Лікування пульпіту

Якщо каріозний процес зайшов так далеко, що торкнувся вже судинно-нервовий пучок зуба (так зв. «Нерв»), виникає необхідність ендодонтичного лікування: видалення горезвісного «нерва» з подальшою пломбуванням каналів. І тут вирішальним фактором, що визначає успіх лікування і його віддалені результати, є якість пломбування кореневих каналів. Зараз при визначенні довжини каналів лікар оперує величинами порядку 0,5 мм в ту чи іншу сторону. Тільки така висока точність маніпуляцій може дати лікарю і пацієнту впевненість в тому, що депульповані (позбавлений «нерва») зуб довгі роки буде служити вірою і правдою, не доставляючи пацієнту страждань і турбот. А з урахуванням того, що сучасні технології дозволяють багаторазово замінювати відслуживші свій термін старі і зношені протези і пломби, стає зрозуміла важливість хорошого, міцного «фундаменту», яким і є грамотно запломбований корінь.


Лікування періодонтиту (в т.ч. раніше лікованих каналів)

На жаль, часто доводиться стикатися з такими ситуаціями, коли або з вини пацієнта, який не звернувся своєчасно за допомогою, або внаслідок незадовільно проведеної раніше пломбування каналів, зуб починає нити, боліти при накусиваніі, мляво реагувати на холод, з'являється характерне відчуття «виріс зуб» , неприємний запах і інші симптоми періодонтиту - запалення кореня зуба. Але не варто поспішати видаляти такий зуб: в сучасній ендодонтії існує ціла лінійка препаратів і методик, що дозволяють вилікувати і зберегти такі, здавалося б, «безнадійні» з точки зору стоматології ХХ століття зуби. Це, звичайно, не означає, що врятувати можна будь-який, як завгодно запущений корінь, але ще раз хочеться сказати: не поспішайте з видаленням, це, так би мовити, завжди можна встигнути. Будь який зуб краще мати в роті, ніж в сувенірах.


Естетична реставрація, корекція форми і кольору зубів

Як вже зазначалося вище, основою сучасної відновної терапії зубів є естетична реставрація, заснована на відтворенні природної форми зубів, їх колірної структури, прозорості та інших оптичних і фізичних властивостей. Тобто матеріали дозволяють не тільки відтворювати форму частково втрачених зубів, але і змінювати колір, фасон і положення наявних, коригуючи і приховуючи дефекти зубного ряду. При цьому зуби, як правило, залишаються живими, зберігаючи свою природну структуру і властивості, продовжуючи брати участь в обмінних процесах в порожнині рота.


Тунельна препаровка

Одним з найголовніших постулатів сучасної прогресивної медицини є принцип мʼякого впливу на організм пацієнта. В області терапевтичної стоматології він знайшов своє відображення в методиці тунельної препаровки, яка полягає в обробці каріозних порожнин таким чином, що січуться практично тільки уражені ділянки, залишаючи недоторканим максимально можливу кількість здорових тканин.


Мікропротезування з використанням скловолокна

Також однією з  методик нинішньої терапії є мікропротезування з використанням скловолокна - матеріалу, який прийшов в стоматологію з лабораторій, що розробляють матеріали для роботи в космосі. Володіючи унікальною міцністю, скловолоконні штифти і балки дозволяють виготовляти мостовідний протез за одне відвідування безпосередньо в порожнині рота. При цьому немає необхідності депульпувати опорні зуби. І хоча по міцності такі конструкції поступаються металокерамічним мостам, розрахунковий час їх експлуатації складає 5 років, а фактичне навіть більше, значно варіюючи в залежності від індивідуальних особливостей прикусу.