Головна Обладнання

Контактні телефони:

Обладнання
Стоматологічна установка

Стоматологічна установка від світового лідеру концерну Sirona. 

 

 

  

Цифровий радіовізиограф
sirona x-ray

Цифрова рентгенографія вже багато років широко застосовується в медичній практиці і набуває все більшого поширення в стоматології. Цей метод забезпечує миттєве отримання зображення, зменшення дози радіації, виключення процесу проявлення, за допомогою комп'ютера - зберігання і поліпшення зображення, що дає додаткові можливості для діагностики та лікування.

У нашій клініці ми використовуємо одну з найсучасніших систем цифрової радіовізіографії - мережеву версію Sidexis виробництва фірми Sirona (Німеччина).

У порівнянні з традиційною технологією знімку на плівку з наступним її проявленням цифрові рентгенівські датчики мають такі суттєві переваги:

- зменшення дози рентгенівського опромінення на 70-90%;
- спрощення обробки, зокрема, виключається тривала і складна процедура проявлення;
- цифрове зображення може бути оброблено для поліпшення діагностичної цінності знімка;
- зберігання і копіювання знімка, передача його в будь-яку точку світу погіршують його якості і вимагають мінімальних витрат;
- цифрові технології більш дружні до навколишнього середовища, зокрема, не потрібна утилізація хімічних відходів.

Функції програмного забезпечення Sidexis істотно розширюють діагностичні можливості лікаря на основі знімка:

- збільшення;
- зміна яскравості-контрастності;
- інвертування, фарбування;
- вимір площинного профілю, що дає уявлення про збільшення та локалізації вогнищ запалення, прогресування карієсу, пародонтиту;
- вимір довжин навіть криволінійних ділянок;
- вимірювання кутів.

Мережева версія розширює можливості роботи зі знімками, що зберігаються в єдиній комп'ютерній базі, що особливо важливо при проведенні комплексного лікування: терапевтичного, ортопедичного, хірургічного, ортодонтії та ін.

Стерилізація

 

Всі інструменти, що застосовуються в нашій клініці, проходять спеціальну стерилізаціонну обробку. Для цього ми використовуємо таку схему:

- дезінфекція робочих інструментів в спеціальних розчинах Корзолек екстра, Бацілол АФ, Спирти «Bode» (Німеччина).

- передстерилізаційного очищення в ультразвуковому апараті «Sonic» (Італія) з використанням очищає розчину Бодедекс форте (Німеччина)

- упаковка інструментів в одноразові індивідуальні пакети з помо гою пакувального апарату Siroseal Sirona Німеччина).

Стеріалізаціі в Siroclare (Sirona Німеччина) простерилізувати таким чином інструментарій є абсолютно стерильним, що дозволяє уникнути вторинної інфекції. Для миттєвої дезінфекції робочих інструментів і стоматологічних наконечників ми використовуємо спеціальний прилад - Terminator (EMS Швейцарія). Він дозволяє знищити бактерії, мікроби і віруси протягом декількох секунд.

Матеріали

Для відновлення каріозних порожнин, а також не каріозних уражень твердих тканин зуба, ми використовуємо фотополімерні композити. Це матеріали, які тверднуть тільки при опроміненні їх ультрафіолетовим світлом. Ця особливість матеріалу дозволяє тривалий час моделювати реставрацію, підбираючи форму, колір, прозорість. Завдяки своїй високій міцності і стійкості до стирання, фотополімерні матеріали використовуються як для передніх, так і бічних зубів. Ми використовуємо добре за які рекомендували себе на практиці матеріали провідних виробників: Estet X, Spectrum (Dentsply) фото Filtek Z 250 (ЗМ ESPE) Aelit Flo (Bisco) Revolution (Kerr) Sinergi (Coltein). Для полімеризації (затвердіння) фотополімерних матеріалів застосовуються спеціальні лампи, що випромінюють ультрафіолетове світло. Ми користуємося фотополімерною лампою від ЗМ ESPE. Вона відрізняється від традиційних фотополімеризаторів тим, що використовує в якості джерела світла світлодіоди, що виключає перегрів і можливі ускладнення під час полімеризації матеріалу.

Материалы 1     Материалы 2

 

Ендодонтичний наконечник

Эндодонтический наконечникЕндодонтичний наконечник з вбудованим апекслокатором TR-Z J. MORITA (Японія)

Основою успішного ендодонтичного лікування є якісно запломбовані кореневі канали.

Останнім часом з'явилося багато методик і інструментів дозволяють виконати цю роботу якісно. Один з таких приладів - ендодонтичний наконечник TR-Z J. Morita. Це абсолютно унікальний прилад, за допомогою якого можна визначити довжину кореня зуба, розширити вузькі кореневі канали шляхом обробки спеціальними крутяться файлами.

Ендодонтичний накінечник практично повністю виключає можливість облому інструменту в кореневому каналі.

Після обробки наконечником кореневі канали залишаються гладкими і рівними, що дозволяє їх якісно запломбувати.

Апарат Air-Flo

Оригінальна методика гігієнічного очищення за допомогою піскоструминного апарату Air-Flo швейцарської фірми EMS SA (Electro Medical System) відома у всьому світі вже більше 17 років.

Це шлях до профілактики, тобто до здорових, доглянутих зубів.

Апарат складається з наконечника, боксу для порошку, системи "чистої води" і блоку управління.


З апаратами Air-Flo використовується оригінальний порошок, в основі якого - бікарбонат натрію, неабразивний, дрібнодисперсний із приємним запахом лимона. Air-Flo швидше і ефективніше традиційних щіток та полірувальних пластин. Це більш грунтовна обробка поверхні зуба, без шкідливого абразивного впливу. В результаті зникає наліт різні відкладення, пігментація.

ЕР-ФЛО застосовується для профілактики і комплексного лікування стоматологічних захворювань. Цей метод повертає зубам їх природний і здоровий колір. Легкий відбілюючий ефект подарує пацієнту радість посмішки.